امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷

دانلود اسکریپت فرم فروش دامنه فارسی This Domain is For Sale

دانلود اسکریپت فرم فروش دامنه فارسی This Domain is For Sale

 

This Domain is For Sale نام یک اسکریپت تجاری می باشد که توسط سرو اسکریپت فارسی سازی شده است و همانطور که از اسمش پیداست برای فروش دامین مورد استفاده می باشد. This Domain is For Sale یک فرم بسیار کاربردی برای فروش می باشد این فرم به صورتی طراحی شده است که بازدید کننده می تواند مشخصات تماس خود را وارد کرده و در فرم پیشنهاد قیمت برای شما ارسال کند که بعد از موافت شما دامین را بفروش برسانید. از امکانات برجسته این اسکریپت می توان به طراحی واکنش گرا , قابلیت نصب و راه اندازی در کمتر از ۵ دقیقه و همچنین پلاگین کد کپچا برای جلوگیری از اسپمر ها نیز اشاره کرد. هم اکنون می توانید این اسکریپت کاربردی را از سرو اسکریپت دریافت نمایید …

This Domain is For Sale یک فرم بسیار کاربردی برای فروش می باشد این فرم به صورتی طراحی شده است که بازدید کننده می تواند مشخصات تماس خود را وارد کرده و در فرم پیشنهاد قیمت برای شما ارسال کند که بعد از موافت شما دامین را بفروش برسانید. از امکانات برجسته این اسکریپت می توان به طراحی واکنش گرا , قابلیت نصب و راه اندازی در کمتر از ۵ دقیقه و همچنین پلاگین کد کپچا برای جلوگیری از اسپمر ها نیز اشاره کرد.

ویژگی ها:

فارسی و راست چین ( توسط سرو اسکریپت)
طراحی واکنش گرا
نصب و راه اندازی در کمتر از ۵ دقیقه
دکمه های اشتراک گذاری دامنه
کدکپچا حرفه ای
طراحی ای جکس
طراحی HTML5 و Api
و …

بعد از بارگذاری فایل به فولدر includes فایل dfs_configuration.php باز کنید و به دنبال گزینه های زیر باشید و به جای ادرس سرو اسکریپت ادرس خود را وارد کنید.
define(‘DFS_C_SITE_OWNER_EMAIL’, ‘info@sarvscript.ir’);
و
define(‘DFS_C_SMTP_SERVER’, ‘smtp.sarvscript.ir’);

 

 

آیا نیاز به هاست یا سرور یا دامنه دارید ؟ پس اینجا کلیک کنید

دانلود

حجم : 300 کیلوبایت
نسخه : 3.3.1

پیش نمایش

 

لینک کوتاه مطلب : http://sarvscript.ir/?p=1249