امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷

افزونه جستجو پیشرفته ووکامرس WooCommerce Products Filter قابلیت جستجو حرفه ای شبیه به سایت دیجی کالا را داشته باشید.

 

یکی از جذاب ترین قابلیت ها در طراحی سایت فروشگاهی امکان جستجو پیشرفته محصولات می باشد. این قابلیت را در اکثر فروشگاه های اینترنتی می بینیم. اگر از وردپرس و افزونه ووکامرس برای طراحی سایت فروشگاه تان استفاده کرده اید می توانید با استفاده از افزونه جستجو پیشرفته ووکامرس WooCommerce Products Filter قابلیت جستجو حرفه ای شبیه به سایت دیجی کالا را داشته باشید.

از قابلیتهای این افزونه می توان به امکان جستجو در زمینه های دلخواه محصول، جستجو در برچسب های کالا، فیلتر محصولات بر اساس دسته بندی، قابلیت فیلتر قیمت محصولات توسط نوار قیمت جی کوئری افزونه، امکان جستجو در دسته بندی دلخواه وردپرس taxonomies، امکان استفاده از انواع فیلدها در فرم جستجو ( radio, checkbox, drop-down, multi-drop-down )، بارگزاری ایجکسی ajax نتایج جستجو، استفاده از ابزارک های وردپرس و یا کد میانبر افزونه جهت نمایش فرم جستجو در قالب ووکامرس، سازگاری با آخرین نسخه و جدیدترین نسخه ووکامرس به دلیل استفاده از api های بومی افزونه و … اشاره کرد.

نصب و راه اندازی افزونه WooCommerce Products Filter

پس از دانلود افزونه با مراجعه به بخش افزونه های وردپرس آنرا فعال کنید ، سپس با استفاده از پنل تنظیمات افزونه شخصی سازی های مورد نظرتان را انجام دهید در این مرحله می توانید تعیین کنید که جستجو بر اساس چه معیارهایی صورت بگیرد سپس می توانید با استفاده از کد میانبر و یا ابزارک افزونه اقدام به استفاده از آن کنید. این افزونه ووکامرس یکی از جدیدترین و بهترین افزونه ها در زمینه جستجو حرفه ای محصولات می باشد.

 

 

آیا نیاز به هاست یا سرور یا دامنه دارید ؟ پس اینجا کلیک کنید

دانلود

حجم : 965

پیش نمایش

 

لینک کوتاه مطلب : http://sarvscript.ir/?p=2203