امروز : پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷

ارسال ایمیل خوش آمد گویی به کاربران جدید سایت-سرو اسکریپت

 

چرا باید به کاربران این پیام را ارسال کنیم؟

وقتی کاربری که به تازگی عضو سایت شما شده است ممکن است اطلاعات زیادی از سایت شما نداشته باشد؛ پس شما می توانید با ارسال این ایمیل ویژگی های سایت خود را به آنها معرفی کنید. در این پیام می توانید به بخش های مختلف سایت، محصولات برجسته، تخفیفات و … اشاره کنید.

نحوه ارسال ایمیل خوش آمدید به کاربران جدید

برای انجام اینکار ابتدا باید افزونه SB Welcome Email Editor را نصب و فعالسازی کنید. بعد از فعالسازی به مسیر تنظیمات » SB Welcome Email برای ایجاد ایمیل سفارشی بروید. در این صفحه می توانید ایمیل  ثبت نام کاربر را مطابق سلیقه خود ویرایش کنید. همچنین می توانید مدیران دریافت کننده ایمیل را برای کاربرانی که به تازگی در سایت ثبت نام و یا کاربرانی که رمز عبور خود را فراموش کرده اند را ویرایش کنید. به بخش تنظیمات بروید؛ در اینجا بخشی را مشاهده می کنید که می توانید موضوع ایمیل را تغییر و ایمیل های ارسالی به کاربران را در کادر زیر سفارشی کنید.

IMG_4624

تعدادی برچسب در قالب ایمیل وجود دارند که می توانید از آنها در ایمیل های سفارشی خود استفاده کنید؛ برخی از این برچسب ها عبارت اند از:

[site_url], [login_url], [user_email], [user_login], [plaintext_password], [blog_name], [admin_email], [user_id], [custom_fields], [first_name], [last_name], [date], [time]e

بعد از ایجاد ایمیل باید تنظیمات را ذخیره کنید؛ سپس به پایین صفحه رفته و دکمه تست ایمیل را کلیک کنید. با این کلیک یک ایمیل آزمایشی به ایمیل حساب کاربری سایت ورودپرس شما ارسال خواهد شد.

IMG_4625

 

 

آیا نیاز به هاست یا سرور یا دامنه دارید ؟ پس اینجا کلیک کنید

دانلود

حجم : 44 کیلوبایت

پیش نمایش

 

لینک کوتاه مطلب : http://sarvscript.ir/?p=2013